Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Svítilny Armytek, to je :

Kanadský výrobce a vlastní továrna

Tým vědců a inženýrů zabývajících se vojenským a kosmickým průmyslem

Nejlepší a osvědčené komponenty z USA a Japonska

Zvláštní pozornost věnovaná životnosti a technologiím, nejen vnějšímu designu

Posláním je poskytovat lidem nejspolehlivější a nejmodernější svítilny na světě

 

LED čelovky jsou hlavové svítilny připojené pásy, které poskytují osvětlení v řadě situací. LED čelovky jsou velmi užitečné v situacích, kdy potřebujete obě ruce k jakýmkoli činnostem. Čelovky jsou používány v takových profesionálních činnostech jako je průzkum jeskyní, podzemních prostor, hornictví, lyžování, orientační běh, běh na lyžích, cyklistika, horolezectví, jachtaření a vodáctví . Lovci a ozbrojené složky mohou také používat čelovky se zvláštními vlastnostmi. Mnoho lidí používá každý den různé typy svítilen a čelovek. K dispozici jsou kempingové a venkovní svítilny, svítilny pro běh a extrémní sporty apod.

Světlo v LED svítilnách.

Světelné charakteristiky svítilen a čelovek se mohou značně lišit. U běžných a campingových svítilen je úhel světelného paprsku důležitější než jeho jas a dosah. Osvětlený prostor by měl být v některých případech široký a měl by pokrývat velkou plochu, aby bylo zajištěno osvětlení ze všech stran v blízkých vzdálenostech. Profesionální a taktické svítilny mají obvykle výkonný světelný výkon, který dodává jasný paprsek na delší vzdálenosti. Venkovní svítilny mohou být barevně odlišné při použití LED diod cool(studené), neutral(neutrální) a warm(teplé) bílé světlo, takže si můžete zvolit to nejvhodnější pro Vaši potřebu a Vaše oči. Je také důležité aby profesionální LED svítilny zajišťovaly konstantní jas, neboť v mnoha situacích by měly po dlouhou dobu nepřetržitě vytvářet silné světlo.

Tělo a provoz.

Vzhledem k tomu, že čelové svítilny jsou fixovány na hlavě, měly by být určitě lehké a malé velikosti. Hlavové pásky musí poskytovat spolehlivé a pohodlné spojení a zařízení musí být snadno upevněno a odpojeno. Čelovky pro horníky, speleology a další milovníky extrémních sportů a zážitků obvykle splňují nejvyšší standardy odolnosti proti vodě a nárázům, aby odolávaly jakýmkoli drsným podmínkám. Vysoce kvalitní svítilny mají několik nejvíce požadovaných režimů vhodných pro různé situace. Mají přátelské uživatelské rozhraní a obvykle je možné ovládat jednou rukou.

Armytek Vám nabízí tři modely špičkových čelovek: Armytek Wizard, Armytek Tiara a Armytek Elf. Armytek čelovky se liší v charakteristikách, zdrojích energie, LED čipech, elektronice a úhlu paprsků a nabízejí širokou škálu použití.

Čelovka Armytek Wizard Pro je výkonnější a je vybavena pokročilým elektronickým obvodem, který poskytuje konstantní jas a programovatelná nastavení. Jedná se o jedinečnou, vysoce výkonnou Armytek čelovku inspirovanou profesionály.

Armytek Tiara je malá a kompaktní čelovka napájená tužkovou baterií typu AA pro venkovní a každodenní použití - běh, kempování, lyžování, rybaření a tak dále. Díky svým vysoce náročným a inovativním charakteristikám jsou čelovky Armytek nejlepší volbou pro praktické a zkušené uživatele.

Armytek Elf patří k řadě multi-čelovek. Tento model má řadu výhod. Čelovka pracuje v režimech Firefly1, Firefly2, Main1 a Main2. Integrovaný port Micro-USB umožňuje nabíjet baterku kdekoli, a to s běžnou nabíječkou pro mobilní telefony Micro USB (Android).

 

Svítilny Brontelightv různých tvarech

LED čelovky pro noční dobrodružství

Doprava zdarma nad 2 000 Kč

Špičková kvalita všech svítilen a čelovek

Bronte Skilhunt ArmyTek PK Design Lab Xtar
Moderní eshop od Webmiumeshop